Zorgen om Kitsune
Door Jennifer | Gepubliceerd op October 10, 2024
We plaatsen vaak positieve dingen en daardoor denken mensen vaak: ach het gaat allemaal lekker daar.
Helaas hebben we ook veel zorgen.
Kitsune kan volgende week eindelijk terecht bij de Wagenrenk te Wageningen. Het gaat al een tijdje niet goed met hem en hoewel ik vaak riep : check op Vogt-Koyanaga-Harada Disease werd daar niet echt gehoor aan gegeven. Uiteindelijk na een behoorlijke wachttijd kunnen we eindelijk naar een gespecialiseerde (oog) arts.
Ik vrees het ergste en maak mij enorm veel zorgen om deze lieve knul. Hij heeft nu medicatie maar hij voelt zich echt niet ok.
Mocht er een plek eerder vrijkomen dan worden we direct gebeld. Helaas liggen artsen met een specifieke expertise niet voor het oprapen.
Wij gaan hem extra in de watten leggen en hopen voor hem dat de dagen omvliegen zodat er eindelijk duidelijkheid komt.